2018. GADA STIPENDIJAS SAŅĒMĒJI

    2018. GADA STIPENDIJAS SAŅĒMĒJI

Dosimies uz Dziesmu Svētkiem Stipendija

KARA STEELE

Apsveicam mūsu trešo un pēdējo Dziesmu Svētku stipendiāti, Karu Steele! Klāt ir pielikts Karas video ieraksts kura ir ļoti aizkustinoša! Apsveicam Tevi Kara un nevaram sagaidīt dzirdēt par taviem Latvijas un svētku piedzīvojumiem! 


LĪGA BRAMMANE

Otrā ALJA Dziesmu Svētku stipendiāte, Līga aizraujoši stāsta par savu bijušo dziesmu svētku pieredzi! Paklausies cik aizraujoši Līga to aprunā! Dažas dienas ir tik palikušas līdz kamēs mēs arī varēsim izjust svētku noskaņu!

Līgas Brammenes zīmējums

Līgas Brammenes zīmējumsJĒKABS HAYES

jh.jpg

2018. g. 10. jūnijs

Un tā sākas lielā adventūra!! Piedalība mūziklī "Lolitas Brīnumputns" ka arī Dziesmu svētku noslēguma koncertā un vel daudzi piedzīvojumi mani Latvijā gaida. No sirds pateicos ALJA-ai, kuras "Dosimies uz Dziesmu svētkiem" stipendija nodrošināja ceļu! Aicinu visiem padzīvot līdzi un iegūt noslēguma koncertu un mūziklu dalībnieka perspektīvu šad tad apskstoties manu profīlu tepat facebook-ā!

Tiekamies drīzi Rīga un tiekamies drīzi Rīgā!

>>>lll<<<


jhhs.jpg

2018. g. 15. jūnijs

Čau! Pirmās dienas Latvijā tika ļoti jauki un samērā mierīgi aizvadītas. Ar radiem apciemojām visādas vietas un paspējām izdarīt visādas lietas. Šodien gan bija jāliekās pie izrādes gatavošanu. Pirmais "Lolitas Brīnumputns" mēģinājums šorīt sākās 9os, Rīgas 6. vidusskolā. Iepazināmies ar visiem organizātoriem un dalībniekiem spēlējot vārdu spēles un tad tūlīt ķērāmies pie mūzikļa tekstu lasīšanas. Pēc pusdienām un starpbrīdi, pirmo reizi atskanēja kora dziesmas, un vakarā pēc vakariņām sākām plānot kustības īpašai ainai. Kaut mūs laida prom agrāk nekā bija ieplānots, bija jau 20:00 (8 vakarā). Tā arī apmēram izskatīsies nākamā pusotra nedēļa! Pirmais iespaids noteikti labs! Jau sāk viedoties jaunas draudzības un izrāde top!

>>>lll<<<


Screen Shot 2018-06-22 at 3.51.08 PM.png

2018. g. 20. jūnijs

Vakar pēkšņi sapratu ka esmu Rīgā jau gandrīz pusotru nedēļu! Laikam esmu iedzīvojies un daudz ko darijis ja laiks tik ātri skrien. Pie mūzikla sešas dienas esam jau strādājuši! Esam dejas un kustības kopā ar horeogrāfu veidojuši, solistu dziesmas ar orķestru pavadijumu iestudējuši, un piestrādājuši pie kora dziesmām (starp vel daudz cita protams). Vel, šodien visas dziesmas/dejas ar Nacionālā Teātra kostīmiem izdziedājām/izdejojām. Smags darbs - nav ko teikt. Labprāt parādītu kādu bildi no tā visa bet tā kā pirmizrāde vel nav bijusi tā nedarīšu.
Kad neesmu bijis ar mēģinājumiem aizņemts, esmu klaiņojis pa centru, saticis draugus un paziņas, skatijies futbola pasaules kausu, ēdis vegāna "biezpiena" sieriņus, un arī gulējis (ha). Vel, ar radiem bijām noskatīties iemīļoto izrādi Skroderdienas Silmačos! 
Vienkārši sakot, man te patīk un iet labi. 

Ja Jums ir interese iegādāties biļetes uz kādu Brīnumputna izrādi, to var izdarīt Biļešu Paradīzē šeit:
https://www.bilesuparadize.lv/events/event/64461#prettyPhoto

Šķiet ka dažas izrādes jau ir izpirktas tātad pasteidzaties ja ir interese!

>>>lll<<<

 


2018. g. 25. jūnijs

36087842_1963428867055171_383107475030671360_o.jpg

Kārtīgi nosvinēti Jāņi (un Līgas). Tie sākās ar piedalību sadziedāšanās zibakcijā saulrietā Domu laukumā 21.6 kur ar kādiem 300 cilvēkiem noslēdzām līgodziesmu dziedāšanas ķēdi kas pa dienu apceļoja 30 Latvijas novadus un vairākas valstis! Jautrības turpinājās divas dienas vēlāk Usmā (Kurzemē) kur pašu Jāņvakaru un Jāņa dienu nosvinēju kopā ar radiem un draugiem. Vareni svētki! Rīt gan atkal jāķerās pie darba viedojot izrādi. Cerams ka vel varēšu palekt ņemot vērā cik esmu paēdis pēdējo dienu laikā... Līgo!!!

>>>lll<<<


 

2018. g. 4. jūlijs

Vakardien "Brīnumputns" piedzīvoja pirmizrādi Latvijā!! Esmu milzīgi lepns par to ko kopā esam izveidojuši. Paldies projekta rīkotājiem un radošai komandai par šo lielisko iespēju kā arī visiem tiem kuri mani atbalstija un mudināja piedalīties. Galvenais, paldies visiem dalībniekiem par kopējiem priekiem, smiekļiem, un skaistām atmiņām. Turpinām tāpat - šis bija tikai sākums! 

Gadijumā ja nepaspējāt uz vakardienas izrādēm jeb vēlaties atkal noskatīties, 15. jūlijā sāksies izrādes ceļojošais posms ar pirmo pieturu Rēzeknes GORS. Biļetes var iegādāties Biļešu Paradīzē. 

Gadijumā ja nepaspēsit uz nevienu izrādi jeb tāpat interesē, te var skatīties bildes no pirmizrādes: https://bit.ly/2tRmWXS

Šodien izbaudiju brīvdienu. Apmeklēju ALJA tikšanos "Aptiekā," baudiju garīgo koncertu Jāņa baznīcā, un pavadiju laiku ar radiem, un vārtijos pa dīvānu. Rīt gan sāksies nākamais mēģinājumu posms - Noslēguma koncerta mēģinājumi Mežaparka lielā estrādē!!!

>>>lll<<<


2018. g. 6. jūlijs

Lieliska pirmā noslēguma koncerta mēģinājuma diena. Dziesmas jau sāka skanēt no agra rīta 11. tramvajā ceļā uz Mežaparku un turpināja skanēt līdz vēlam vakaram. Šodien būs tāpat! Dziedāsim no visas sirds!

36670168_1981244515273606_6299353774842445824_o.jpg