PASĀKUMU & KŪLTURAS NOZARES VADĪTĀJI/DIRECTORS OF EVENTS & CULTURAL AFFAIRS

 

Lija Krieva

lvlija06@yahoo.com

 

lija+krieva+.png

Lija Krieva ir dzimusi 1992. gada 19. janavrī, Kalamazū, Mičigānā. Viņa apmeklēja Kalamazū Latviešu Skolu (Kzoo Crew for life!) un absolvēja no GVV 2009. gadā, aka Platinum Klase. Lija studēja Kinesiology, fokuss sportu administrācījā un komunikācījā, Mičigānas Štatas Universitātē. Nesen absolvēja no Purdue Universitātes ar maģistra grādu Atpūtas un Sporta Vadībā. Viņai patīk sportot, ceļot, iet pārgājienos, un lasīt. Lija nevar sagaidīt strādāt ALJAs valdē un izplānot visiem brīnišķīgus pasākumus!

Vismīļākais latviešu vārds: sparģeļi un strūklaka

 

 

 

Topher Anuzis

topher.anuzis@gmail.com

Topher Anuzis was born and raised in NJ before studying at American University (graduated 2011). He now works at Playworks of Greater Washington, DC, focusing on developing students using play during the school day. In addition to supporting programming at schools, he also helps plan fundraising events throughout the year. Topher's love for kids stems from his time as a counselor (and formerly camper) at the Valodas Periods session (English speaking) at Katskiļu nometne. When he became a counselor, he regularly helped lead exciting events for the campers. He is excited to take his experience with planning fun and engaging events and combine it with his love for his Latvian heritage.

Vismīļākais latviešu vārds: Priecājos!


Kādas atbildības jums ir jāizpilda šinī amatā?

Kultūras Nozares Vadītājas ir atbildīgas par visiem ALJAs pasākumiem. Kultūras Nozares Vadītājas uzņemās uzvest vismaz četrus pasākumus ALJAs darbības gadā, dažādās pilsētās. Plānošana ieskaita sekojošos udzevumus: izvēlēties pilsētu un namu kur pasākumu rīkos, izvēlēties un izstrādāt dekorācījas, izgudrot cenas un izmaksas lai varēt ievest ALJAs kasei pieņemamu atlikumu, izvēlēties mūziku un/vai citu izklaidi, sagatavot ēdamo un dzeramo, izgudrot izdevīgu un drošu transportu pasākuma dalībniekiem, un sarunāt nocenotas naktsmājas ja tās ir vajadzīgas. Kultūras Nozares Vadītājas arī pārstāva ALJAs valdi visus kultūras projektu sakaros, sadarbojoties ar citām kultūriskām organizācijām lai veicināt ALJAs misiju.

– Obligāti ir jāizplāno un jāsagatavo Gaŗezera 4-2 voleju nogales Sirds Līksmo balli un Cūku Bēres.
– Citi ieteikti pasākumi ko Kultūras Nozares Vadītājas bieži uzņemās izplānot un uzvest ir Sirsniņu Balle, Baltoween, utt.
– Kultūras Nozares Vadītājām jābūtu klāt un jānovada visus izplānotus pasākumus, ar ALJA valdes un citu brīvprātīgo darbinieku palīdzību.

Cik bieži jums ir jāpiestrādā šinī amatā?

Atkarīgs no mēnesi. Vairākus mēnešus pirms pasākuma, ir visu ko jāizplāno un jāsarunā. 1-2 mēnešus pirms pasākuma, vismaz divas reizes nedēļā ir jārunā ar atbildīgiem cilvēkiem/kompānijām par pasākuma detaļām – piemēram, ar mūzikas grupu, DJ, ēdienu servisu, namu kur pasākums notiks, viesnīcu, A/V kompāniju. Starp visu ir jāizstrādā/jānopērk/ jāpasūta dekorācijas, ēdienu, un dzērienus. Kad pienāk lielā diena, vajag arī būtū izstrādāta efektīva dienas kārtība, un sarunāti brīvprātīgie palīgi.

Kāds cilvēks būtu piemērots šai lomai?

Kāds kuram ir interese plānot pasākumus, un kāds kurš labi sastrādājās ar visvisādiem cilvēkiem, tā kā Kultūras Nozares Vadītājām ir jāsarunājās ar daudziem cilvēkiem, kompanījām, un organizācijām, un tajā pašā laikā jāuztura ciešu sadarbību ar ALJAs valdi un biedriem. Kandidātam jābūt organizētam un darbīgam, lai visi pasākumi iet gludi!

Tehniskas spējas:

Nekas nav īpaši vajadzīgs, bet palīdz A/V, mākslinieciskas, un virtuves spējas!

*Šī ir DIVU cilvēku loma