"MARKETING" DIREKTORI/DIRECTORS OF MARKETING & MERCHANDISING

aleksis-vizulis.jpg

Aleksis Vizulis

arvizulis@gmail.com

Aleksis Vizulis ir dzimis 1993. gadā, 10. augustā Grand Rapidos, Mičiganā, un tur viņš arī uzauga. Šis būs viņa ceturtais gads iesaistoties ALJĀ. Viņam ir viena jaunkākā māsa, Ilze, kura šogad otro reizi piedalās valdē! Aleksis ir Garezera bērns, un absolvēja GVV 2010. gadā. Viņš nobeidza biznessa studijas pie Kalamazoo College, kur arī piedalijās skolas varsity golfu komandā. Viņš ir pēdējo gadu strādājis ar marketiņa kompāniju, 21 Handshake, Grand Rapidos, Mičiganā. 

Mīļakais latviešu zīme: Auseklis

 

ilze+vizulis+.jpg

ILZE VIZULE

ikvizulis@gmail.com

 

Ilze ir dzimusi 1996 gadā, un uzauga Grand Rapidos, Mičiganā. Viņa absolvēja Kalamazoo latviešu skolu, un ir visu savu dzīvi apmeklējusi un baudījusi laiku Garezerā- ejot nometnēs, absolvējot vidusskolu, un stradājot kā audzinātāja. Pašlaik viņa studē biznesu un organizācijas psiholoģiju, kā arī uzņēmējdarbību (entrepreneurship) pie University of Michignan, Ann Arborā. Viņai arī ļoti patīk mākslinieciski nodarboties, slēpot, rakstīt personālo blogu, ceļot, un pavadīt laiku ar draugiem.


Kādas atbildības tev ir jāizpilda šinī amata?

– Izveidot/izgudrot kādas ALJA mantas pārdos darbības gada laikā
– Palīdzēt ar grafiskiem dizainiem ALJA sarīkojumiem

Cik bieži tev ir jāpiestrādā šinī amatā?

Ideāli marketiņa direktori pabeigtu vienu projektu katru ceturksni (“quarter”). Jaunas preces (sweatshirts, t-skrekli, saules brilles, u.t.t.) vajadzīgas Kongressam un 4-2.

Kāds cilvēks būtu piemērots šai lomai?

Kāds ar labu izdomu! Universitātes students kurš mācās “graphic design”; kāds kuram patīk zīmēt/apstrādāt bildes ar kompjutera programām.

**Šī loma varētu būt piemērota jaun(am/ai) valdes locekl(im/ei).

Tehniskas spējas:

Grafiskais dizains, Photoshop, u.t.t.