PADOME


SPORTA NOZARES VADĪTĀJs:

dilly.jpg

Martis Roze

Martis Roze piedzima Čikāgā, un uzauga Indianapolē, ASV. Viņš studē kinesiology un sporta vadību trešā kursā Wittenberg Universitātē, Springfield, Ohio. Viņam ir bijis liela interese sportā kopš bērnības, un līdz šai dienai joprojām spēlē vairākus sportus. Martis ir ļoti iesaistīts viņa augstskolas volejbola komandā kā menedžeris, un basketbolā un hokeja kluba komandās kā spēlētājs. Savā brīvā laikā, viņam patīk sportot, vingrot, un mācīties valodas. Viņa dzīves mērķis ir pārcelties uz Latviju un sadarboties ar valdošām sportu organizācījām un Latvijas Olimpisko komitēju. 


POLITIĶU PĀRSTĀVI:

ēriks lazdiņš

Ēriks Lazdiņš uzauga Grand Havenā, Mičigānā, bet tagad dzīvo Merilandē. Ēriks ir Garezera vasaras vidusskolas absolvents. Viņš nesen ieguva bakalaura grādu politiskā zinātnē un tagad strādā Vašingtonā, D.C., kā tautas iesaistīšanās direktors. 2015. gada vasarā Ēriks strādāja JBANC (Joint Baltic National Committee) un atbalstīja baltiešu intereses Amērikas valdības iestādēs.

 

OJARS BĒRZIŅŠ

ALJABIOPIC.jpg

Ojārs Bērziņš uzauga Indianāpolē, ASV. Viņš pašreiz studē politiskās zinātnes, vēsturi, un daiļliteratūras rakstīšanu Indiāna Universitātē. Viņš ir strādājis kā politiskais praktikants Vašiņtonā divas reizes. Pirmo reizi ar Amērikas Senatoru Joe Donnelly no Indiānas, un otro reizi ar JBANC. Šī ir Ojāra pirmais gads ALJA padomē. Brīvā laikā, viņam patīk rakstīt stāstus, spēlēt sportus, un lasīt.

Vismīļākais latviešu vārds: ķirši

 


LV100 Pārstāve: 

liva diva.jpg

LĪVA ZEMĪTE 

liva.zemitis@gmail.com

Līva Zemīte piedzima Hamiltonā, Ontario, Kanādā. Viņas bērnība bija pavadīta dziedot, peldot un pavadot laiku latviešu skolās un nometnēs, protams! Viņa pašreiz studē globālo veselību, franču valodu un vācu valodu otrā kursā Toronto universitātē. Pēdējās divas vasaras Līva pavadīja Latvijā, kur viņa piedalījās 2x2 Pasaules Latviešu Jaunatnes seminārī, un iesaka, ka visi dara tā pat. Līva šogad ir pirmo reizi gan ALJA padomē, gan LNJAK Biedruzine! LV100 pozicija ir jauna ALJA, un saistās ar Latvijas Simtgades projektu koordinēšanun un plānošanu. Līva dzīvo ar savu brīnišķīgo draudzeni Kiku, kas viņai palīdz atcerēties nebūt dusmīgam kaķītim no rītiem. Brīvajā laikā, viņa palīdz koordinēt LV100 projektus Kanādā, dejo Daugaviņā, dzied ansamblī ,,Skanda” un spēlē oboju.

Vismīļākais latviešu vārds: Bessī


24172586_933859496762966_1941742423_n.jpg

AIJA ĀBELE

Aija Larisa Ābele dzima 1999.g. 11. novembrī, Toulouse, Francijā. Viņa tad arī dzīvoja Vacijā, Mičgānā, un pēdejos divpadsmit gadus ir dzīvojs Alabāmā. Viņa ir pavadījusi katru vasaru Garezerā kopš bērnības un absolvēja Garezeras Vasaras Viduskola šo pēdejo vasaru. Aija pašlaik mācās viņas pēdejā gadā vidduskolā pirms viņa sāk augstskolu. Ši ir Aijas pirmais gads kā daļa no ALJAs padomes un viņas mērķis ir lai palīdzēt iesaistīt vairāk jauniešus no visiem gadu vecumiem.


NICOLE LAFONTE

Screen Shot 2017-11-30 at 12.32.21 PM.png

Nicole Anna LaFonte was born on October 12, 1993 in Danbury, Connecticut. She is studying to become a Physician Assistant at Midwestern University outside of Chicago. This is her second year on padome, in which she hopes to continue inspiring other non speaking Latvians to become more involved in the Latvian community. (She is excited another nonspeaking Latvian has joined ALJA this year too!) Nicole misses being close to Nometne, where she grew up going to camp and more recently, helping to run events. She enjoys soccer, skiing, dogs, and hiking.

Vismīļākais latviešu vārds: Čigāns


JANA IEVIŅA

Jana Laila Vitrunga Ieviņa ir dzimusi 27. augusta, Čikāga. Jana uzauga Čikāgas priekšpilsēta ,,Riverside" un studēja finansu, marketingu, un starptautisko biznesu Loyola universitātē , Čikāgā. Jana arī studēja Romā, Itālijā un ļoti iesaka citiem tur ceļot (un ēst itāļu picu). Janas ALJA valdes karjera sākas 2013.g. Denveras Kongresā. Jana absolvēja Garezera Vasaras Vidusskolu 2006.g. Jana tagad dzīvo un strādā Čikāgā. Savā brīvā laikā viņai patīk cept un vārīt, kā arī ceļot un apciemot jaunas pilsētas.


Kādas atbildības tev ir jāizpilda šinī amatā?

– Atbalstīt valdes darbību
– Izpildīt palīgdarbus
– Izpalīdzēt ar pasākumu rīkošanu
– Vadīt līdzekļa vākšanas iniciatīvus

Cik bieži tev ir jāpiestrādā šinī amatā?

Padomes darbība seko līdzi valdei caur gadu. Padome piedalās telekonferencēs un valdes sēdēs. Ir sagaidīts, ka padomes locekļi izpalīdzēs valdei kad prasīts, īpaši savās vietējās pilsētās.

Kāds cilvēks būtu piemērots šai lomai?

– Kāds ar enerģiju un motivāciju sadarboties ar valdi
– Kāds kam nav laiks izpildīt valdes amatu, bet vel ar vien grib piedalīties

**Šī loma varētu būt piemērota jaun(am/ai) valdes locekl(im/ei).

Tehniskas spējas:

– Pieredze uz ALJA valdes nav nepieciešam, bet izpalīdzīga