PASĀKUMU & KŪLTURAS NOZARES VADĪTĀJI/DIRECTORS OF EVENTS & CULTURAL AFFAIRS

 

ARIĀNA ŪLE

36457793_10155262966441059_4770732870761185280_n.jpg

Ariāna dzīvo Bostonā, un ikdienā pārsvarā strādā beķerejā. Nedēļas nogalēs viņa māca bērniem mūziku un strādā latviešu skolā kā otrās klases audzinātāja. Brīvajā laikā, viņa bauda joga klases, un daudz eksperimentē ar jaunām recptēm virtuvē! Kā viena no divām kūltūras nozares vadītājām, Ariāna ir atbildīga par ALJA pasākumu rīkošanu. Ariānai bija interese šogad atgriezties valdē jo iesaistoties latviešu sabiedrībā, gan Bostonā, gan plašākajā ziņā, viņai dod īpašu prieku.

Vismīļākais latviešu raksts: saule

 

 

 

KRISTA ZAMURA

45863716_10215696759464881_45084134267158528_o.jpg

Krista uzauga Long Islandā, un tagad zīvo Bruklinā. Viņa strādā kā juristu izpalīdze. Brīvajā laikā, viņai patīk dziedāt, cept un vārīt, un mācīties par savu latviešu kultūru. Kā viena no divām kūltūras nozares vadītājām, Krista ir atbildīga par ALJA pasākuma rīkošanu. Viņai bija intereste turpināt strādāt ALJA valdē, jo viņai latviešu sabiedrība ir ļoti svarīga, un viņa grib palīdzēt ALJAi to uzturēt.

Vismīļākā tautas dziesma: Jauns un traks


Kādas atbildības jums ir jāizpilda šinī amatā?

Kultūras Nozares Vadītājas ir atbildīgas par visiem ALJAs pasākumiem. Kultūras Nozares Vadītājas uzņemās uzvest vismaz četrus pasākumus ALJAs darbības gadā, dažādās pilsētās. Plānošana ieskaita sekojošos udzevumus: izvēlēties pilsētu un namu kur pasākumu rīkos, izvēlēties un izstrādāt dekorācījas, izgudrot cenas un izmaksas lai varēt ievest ALJAs kasei pieņemamu atlikumu, izvēlēties mūziku un/vai citu izklaidi, sagatavot ēdamo un dzeramo, izgudrot izdevīgu un drošu transportu pasākuma dalībniekiem, un sarunāt nocenotas naktsmājas ja tās ir vajadzīgas. Kultūras Nozares Vadītājas arī pārstāva ALJAs valdi visus kultūras projektu sakaros, sadarbojoties ar citām kultūriskām organizācijām lai veicināt ALJAs misiju.

– Obligāti ir jāizplāno un jāsagatavo Gaŗezera 4-2 voleju nogales Sirds Līksmo balli un Cūku Bēres.
– Citi ieteikti pasākumi ko Kultūras Nozares Vadītājas bieži uzņemās izplānot un uzvest ir Sirsniņu Balle, Baltoween, utt.
– Kultūras Nozares Vadītājām jābūtu klāt un jānovada visus izplānotus pasākumus, ar ALJA valdes un citu brīvprātīgo darbinieku palīdzību.

Cik bieži jums ir jāpiestrādā šinī amatā?

Atkarīgs no mēnesi. Vairākus mēnešus pirms pasākuma, ir visu ko jāizplāno un jāsarunā. 1-2 mēnešus pirms pasākuma, vismaz divas reizes nedēļā ir jārunā ar atbildīgiem cilvēkiem/kompānijām par pasākuma detaļām – piemēram, ar mūzikas grupu, DJ, ēdienu servisu, namu kur pasākums notiks, viesnīcu, A/V kompāniju. Starp visu ir jāizstrādā/jānopērk/ jāpasūta dekorācijas, ēdienu, un dzērienus. Kad pienāk lielā diena, vajag arī būtū izstrādāta efektīva dienas kārtība, un sarunāti brīvprātīgie palīgi.

Kāds cilvēks būtu piemērots šai lomai?

Kāds kuram ir interese plānot pasākumus, un kāds kurš labi sastrādājās ar visvisādiem cilvēkiem, tā kā Kultūras Nozares Vadītājām ir jāsarunājās ar daudziem cilvēkiem, kompanījām, un organizācijām, un tajā pašā laikā jāuztura ciešu sadarbību ar ALJAs valdi un biedriem. Kandidātam jābūt organizētam un darbīgam, lai visi pasākumi iet gludi!

Tehniskas spējas:

Nekas nav īpaši vajadzīgs, bet palīdz A/V, mākslinieciskas, un virtuves spējas!

*Šī ir DIVU cilvēku loma