ALJA STIPENDIJAS

 
"Latvieši mācās un strādā!" stipendija  Stipendija piedāvāta 2019. gadā $600 apmērā atbalstīt vienam stipendiātam no Amerikas mācības vai prakses darbu Latvijā VAI no Latvijas mācības vai prakses darbu Amerikā. Stipendija arī piedāvāta, lai atbalstītu Amerikas latvietim/latvietei strādāt Latvijā vai Latvijas pilsonim/pilsonei strādāt Amerikā. Stipendijas saņēmējam ir jaizveido prezentāciju vai atskaiti par savu laiku Latvijā (vai Amērikā), kas tiks publicēts ALJAZINAS.COM . Stipendijas naudu sūtīs stipendiātam tikai tad, kad prezentācija ir iesūtīta! Ir jābūt ALJA biedrs, lai saņemtu stipendiju. Iestājies te: alja.org/iestaties  Piesakies šeit ! ** Pieteikšanās ankete ir pieejama līdz 30. septembrim, bet iesniegtos pieteikumus vērtēsim secībā kā tos saņemam.

"Latvieši mācās un strādā!" stipendija

Stipendija piedāvāta 2019. gadā $600 apmērā atbalstīt vienam stipendiātam no Amerikas mācības vai prakses darbu Latvijā VAI no Latvijas mācības vai prakses darbu Amerikā. Stipendija arī piedāvāta, lai atbalstītu Amerikas latvietim/latvietei strādāt Latvijā vai Latvijas pilsonim/pilsonei strādāt Amerikā.

Stipendijas saņēmējam ir jaizveido prezentāciju vai atskaiti par savu laiku Latvijā (vai Amērikā), kas tiks publicēts ALJAZINAS.COM.

Stipendijas naudu sūtīs stipendiātam tikai tad, kad prezentācija ir iesūtīta!

Ir jābūt ALJA biedrs, lai saņemtu stipendiju. Iestājies te: alja.org/iestaties

Piesakies šeit!

** Pieteikšanās ankete ir pieejama līdz 30. septembrim, bet iesniegtos pieteikumus vērtēsim secībā kā tos saņemam.

"Brauc uz ALJA Kongress" stipendija   2019. gada Kongress tiek rīkots Čikāgā. ALJA piedāvā stipendiju palīdzēt segt ALJA Kongresa dalības maksu. Biedram jāpiedalās Kongresa Pilnsapulcē lai saņemtu stipendijas balvu.  Stipendijas saņēmējiem ir jāraksta rakstu vienu nedēļu pēc Kongresa, par tēmatu sarunāta starp ALJA valdes un stipendijas saņēmēju, kas tieks publicēts ALJAZINAS.COM. Trīs stipendijas izdalīs $120 apmērā.  Lūdzu arī piesakies Kongresam un iesūti Kongresa dalības maksu! Stipendijas nauda būs sūtīta stipendiātiem tikai tad, kad raksti ir iesūtīti!  Ir jābūt ALJA biedrs, lai saņemt stipendiju. Iestājies te: alja.org/iestaties  ** Pieteikšana līdz 15. Oktobrim

"Brauc uz ALJA Kongress" stipendija


2019. gada Kongress tiek rīkots Čikāgā. ALJA piedāvā stipendiju palīdzēt segt ALJA Kongresa dalības maksu. Biedram jāpiedalās Kongresa Pilnsapulcē lai saņemtu stipendijas balvu.


Stipendijas saņēmējiem ir jāraksta rakstu vienu nedēļu pēc Kongresa, par tēmatu sarunāta starp ALJA valdes un stipendijas saņēmēju, kas tieks publicēts ALJAZINAS.COM.
Trīs stipendijas izdalīs $120 apmērā.


Lūdzu arī piesakies Kongresam un iesūti Kongresa dalības maksu! Stipendijas nauda būs sūtīta stipendiātiem tikai tad, kad raksti ir iesūtīti!


Ir jābūt ALJA biedrs, lai saņemt stipendiju. Iestājies te: alja.org/iestaties


** Pieteikšana līdz 15. Oktobrim

 

JAUTĀJUMIEM

ALJAIZGLITIBA@GMAIL.COM