ALJA STIPENDIJAS

 
"Latvieši mācās un strādā!" stipendija  Stipendija piedāvāta trim stipediātiem $200 apmērā, lai atbalstītu mācības vai prakses darbu Latvijā VAI no Latvijas kas mācās/strādā Amerikā. Latvijā, mācībām jānotiek latviešu valodā, jāmācās vismaz vienu semestri. Stipendija arī piedāvāta, lai atbalstītu Amerikas latvietim/latvietei strādāt Latvijā. Šī stipendija arī piedāvāta, lai atbalstītu Latvijas pilsonim/pilsonei mācīties vai strādāt Amerikā. Stipendijas saņēmējam ir jaizveido prezentāciju par savu laiku Latvijā (vai Amērikā), kas tiks publicēts ALJAZINAS.COM . Stipendijas naudu sūtīs stipendiātam tikai tad, kad prezentācija ir iesūtīta! Ir jābūt ALJA biedrs, lai saņemtu stipendiju. Iestājies te: alja.org/iestaties  Piesakies šeit!  ** Pieteikšanās līdz 30. septembrim

"Latvieši mācās un strādā!" stipendija

Stipendija piedāvāta trim stipediātiem $200 apmērā, lai atbalstītu mācības vai prakses darbu Latvijā VAI no Latvijas kas mācās/strādā Amerikā. Latvijā, mācībām jānotiek latviešu valodā, jāmācās vismaz vienu semestri. Stipendija arī piedāvāta, lai atbalstītu Amerikas latvietim/latvietei strādāt Latvijā.

Šī stipendija arī piedāvāta, lai atbalstītu Latvijas pilsonim/pilsonei mācīties vai strādāt Amerikā.

Stipendijas saņēmējam ir jaizveido prezentāciju par savu laiku Latvijā (vai Amērikā), kas tiks publicēts ALJAZINAS.COM.

Stipendijas naudu sūtīs stipendiātam tikai tad, kad prezentācija ir iesūtīta!

Ir jābūt ALJA biedrs, lai saņemtu stipendiju. Iestājies te: alja.org/iestaties

Piesakies šeit!

** Pieteikšanās līdz 30. septembrim

2x2 stipendija  Ši stipendija veltīta palīdzēt segt izdevumus vienam ALJA biedrim piedalīties 2x2 pasaules latviešu jaunatnes seminārā 2018. gada jūlijā. Šī stipendija tiks izdota $250 vērtībā. Stipendijas pieprasītājiem ir jābūt ALJA biedriem pirms pieteikšanās. (Piesakies alja.org ). Lūdzam iesūtīt iepildītās stipendijas anketes līdz 2018. gada 30. maijam. Lūdzam sazināties ar aljaizglitiba@gmail.com ar sīkākajiem jautājumiem. Stipendijas saņēmējiem ir jāiesniedz rakstu par nometni, kas tiks publicēts ALJAZINAS.COM . Lūdzu piesakies arī nometnei un iesūti 2x2 dalības maksu! Stipendijas nauda būs sūtīta stipendiātiem tikai pēc tam, kad raksti ir iesūtīti!  2x2pasaule.lv  Piesakies šeit

2x2 stipendija

Ši stipendija veltīta palīdzēt segt izdevumus vienam ALJA biedrim piedalīties 2x2 pasaules latviešu jaunatnes seminārā 2018. gada jūlijā. Šī stipendija tiks izdota $250 vērtībā.

Stipendijas pieprasītājiem ir jābūt ALJA biedriem pirms pieteikšanās. (Piesakies alja.org).
Lūdzam iesūtīt iepildītās stipendijas anketes līdz 2018. gada 30. maijam.

Lūdzam sazināties ar aljaizglitiba@gmail.com ar sīkākajiem jautājumiem.

Stipendijas saņēmējiem ir jāiesniedz rakstu par nometni, kas tiks publicēts ALJAZINAS.COM.

Lūdzu piesakies arī nometnei un iesūti 2x2 dalības maksu! Stipendijas nauda būs sūtīta stipendiātiem tikai pēc tam, kad raksti ir iesūtīti!

2x2pasaule.lv

Piesakies šeit

 

 

JAUTĀJUMIEM

ALJAIZGLITIBA@GMAIL.COM