ALJA STIPENDIJAS

 
LSL Weekend  Stipend  This stipend is devoted to support four ALJA members with $100 to attend the Latvian as a Second Language Weekend held at Rota (Elka Park, NY) on April 12-14, 2019. Applicants must be members of ALJA prior to applying for the stipend. Join here: alja.org/iestaties Stipend recipients will be required to submit a reflection of their experience at the seminar, including a paragraph of the Latvian they learned. Applications are due March 15th Please email aljaizglitiba@gmail.com with any questions.  Apply here

LSL Weekend Stipend

This stipend is devoted to support four ALJA members with $100 to attend the Latvian as a Second Language Weekend held at Rota (Elka Park, NY) on April 12-14, 2019.

Applicants must be members of ALJA prior to applying for the stipend.

Join here: alja.org/iestaties

Stipend recipients will be required to submit a reflection of their experience at the seminar, including a paragraph of the Latvian they learned.

Applications are due March 15th

Please email aljaizglitiba@gmail.com with any questions.

Apply here


"Latvieši mācās un strādā!" stipendija  Stipendija piedāvāta 2019. gadā $600 apmērā atbalstīt vienam stipendiātam no Amerikas mācības vai prakses darbu Latvijā VAI no Latvijas mācības vai prakses darbu Amerikā. Stipendija arī piedāvāta, lai atbalstītu Amerikas latvietim/latvietei strādāt Latvijā vai Latvijas pilsonim/pilsonei strādāt Amerikā. Stipendijas saņēmējam ir jaizveido prezentāciju vai atskaiti par savu laiku Latvijā (vai Amērikā), kas tiks publicēts ALJAZINAS.COM . Stipendijas naudu sūtīs stipendiātam tikai tad, kad prezentācija ir iesūtīta! Ir jābūt ALJA biedrs, lai saņemtu stipendiju. Iestājies te: alja.org/iestaties  Piesakies šeit ! ** Pieteikšanās ankete ir pieejama līdz 30. septembrim, bet iesniegtos pieteikumus vērtēsim secībā kā tos saņemam.

"Latvieši mācās un strādā!" stipendija

Stipendija piedāvāta 2019. gadā $600 apmērā atbalstīt vienam stipendiātam no Amerikas mācības vai prakses darbu Latvijā VAI no Latvijas mācības vai prakses darbu Amerikā. Stipendija arī piedāvāta, lai atbalstītu Amerikas latvietim/latvietei strādāt Latvijā vai Latvijas pilsonim/pilsonei strādāt Amerikā.

Stipendijas saņēmējam ir jaizveido prezentāciju vai atskaiti par savu laiku Latvijā (vai Amērikā), kas tiks publicēts ALJAZINAS.COM.

Stipendijas naudu sūtīs stipendiātam tikai tad, kad prezentācija ir iesūtīta!

Ir jābūt ALJA biedrs, lai saņemtu stipendiju. Iestājies te: alja.org/iestaties

Piesakies šeit!

** Pieteikšanās ankete ir pieejama līdz 30. septembrim, bet iesniegtos pieteikumus vērtēsim secībā kā tos saņemam.

“Dosimies uz dziesmu svētkiem” stipendija  Šī stipendija veltīta palīdzēt segt izdevumus piedalīties XV Dziesmu un deju svētkos Kanādā 2019. gada vasarā Toronto trim ALJA biedriem pa $100 USD katram. Priekšrocību dos tiem kas uzstāsies svētku ietvaros. Stipendijas saņēmējiem būs jāiesniedz rakstu (ar bildēm) par saviem piedzīvojumiem un iespaidiem par dziesmu svētkiem kas tiks publicēts ALJAZINAS.COM .  Stipendijas naudu nosūtīs stipendiātiem tikai kad raksti ir iesūtīti!  Ir jābūt ALJA biedrs, lai saņemt stipendiju. Iestājies te: alja.org/iestaties **Pieteikšanās līdz 30. aprīlim  Piesakies šeit!  Apply here!

“Dosimies uz dziesmu svētkiem” stipendija

Šī stipendija veltīta palīdzēt segt izdevumus piedalīties XV Dziesmu un deju svētkos Kanādā 2019. gada vasarā Toronto trim ALJA biedriem pa $100 USD katram.

Priekšrocību dos tiem kas uzstāsies svētku ietvaros.

Stipendijas saņēmējiem būs jāiesniedz rakstu (ar bildēm) par saviem piedzīvojumiem un iespaidiem par dziesmu svētkiem kas tiks publicēts ALJAZINAS.COM.


Stipendijas naudu nosūtīs stipendiātiem tikai kad raksti ir iesūtīti!


Ir jābūt ALJA biedrs, lai saņemt stipendiju. Iestājies te: alja.org/iestaties
**Pieteikšanās līdz 30. aprīlim

Piesakies šeit!

Apply here!

2x2 stipendija  Ši stipendija veltīta palīdzēt segt izdevumus vienam ALJA biedrim piedalīties 2x2 pasaules latviešu jaunatnes seminārā 2019. gada vasarā Kanādā vai Latgalē. Šī stipendija tiks izdota $200 vērtībā. Stipendijas pieprasītājiem ir jābūt ALJA biedriem pirms pieteikšanās. (Piesakies alja.org ). Lūdzam iesūtīt iepildītās stipendijas anketes līdz 2019. gada 30. aprīlim. Stipendijas saņēmējiem ir jāiesniedz rakstu par nometni, kas tiks publicēts ALJAZINAS.COM . Lūdzam pieteikties arī nometnei un iesūtīt 2x2 dalības maksu! Stipendijas nauda nosūtīs stipendiātam tikai kad raksts ir iesūtīts! Lūdzam sazināties ar aljaizglitiba@gmail.com ar sīkākajiem jautājumiem.  2x2pasaule.lv  Piesakies šeit !

2x2 stipendija

Ši stipendija veltīta palīdzēt segt izdevumus vienam ALJA biedrim piedalīties 2x2 pasaules latviešu jaunatnes seminārā 2019. gada vasarā Kanādā vai Latgalē. Šī stipendija tiks izdota $200 vērtībā.

Stipendijas pieprasītājiem ir jābūt ALJA biedriem pirms pieteikšanās. (Piesakies alja.org).
Lūdzam iesūtīt iepildītās stipendijas anketes līdz 2019. gada 30. aprīlim.

Stipendijas saņēmējiem ir jāiesniedz rakstu par nometni, kas tiks publicēts ALJAZINAS.COM.

Lūdzam pieteikties arī nometnei un iesūtīt 2x2 dalības maksu! Stipendijas nauda nosūtīs stipendiātam tikai kad raksts ir iesūtīts!

Lūdzam sazināties ar aljaizglitiba@gmail.com ar sīkākajiem jautājumiem.

2x2pasaule.lv

Piesakies šeit!

"Brauc uz ALJA Kongress" stipendija   2019. gada Kongress tiek rīkots Čikāgā. ALJA piedāvā stipendiju palīdzēt segt ALJA Kongresa dalības maksu. Biedram jāpiedalās Kongresa Pilnsapulcē lai saņemtu stipendijas balvu.  Stipendijas saņēmējiem ir jāraksta rakstu vienu nedēļu pēc Kongresa, par tēmatu sarunāta starp ALJA valdes un stipendijas saņēmēju, kas tieks publicēts ALJAZINAS.COM. Trīs stipendijas izdalīs $120 apmērā.  Lūdzu arī piesakies Kongresam un iesūti Kongresa dalības maksu! Stipendijas nauda būs sūtīta stipendiātiem tikai tad, kad raksti ir iesūtīti!  Ir jābūt ALJA biedrs, lai saņemt stipendiju. Iestājies te: alja.org/iestaties  ** Pieteikšana līdz 15. Oktobrim

"Brauc uz ALJA Kongress" stipendija


2019. gada Kongress tiek rīkots Čikāgā. ALJA piedāvā stipendiju palīdzēt segt ALJA Kongresa dalības maksu. Biedram jāpiedalās Kongresa Pilnsapulcē lai saņemtu stipendijas balvu.


Stipendijas saņēmējiem ir jāraksta rakstu vienu nedēļu pēc Kongresa, par tēmatu sarunāta starp ALJA valdes un stipendijas saņēmēju, kas tieks publicēts ALJAZINAS.COM.
Trīs stipendijas izdalīs $120 apmērā.


Lūdzu arī piesakies Kongresam un iesūti Kongresa dalības maksu! Stipendijas nauda būs sūtīta stipendiātiem tikai tad, kad raksti ir iesūtīti!


Ir jābūt ALJA biedrs, lai saņemt stipendiju. Iestājies te: alja.org/iestaties


** Pieteikšana līdz 15. Oktobrim

 

JAUTĀJUMIEM

ALJAIZGLITIBA@GMAIL.COM