REVĪZĪJAS KOMISIJA

aleksandra maLinovska

Allie Headshot.jpg

Aleksandra (Allie) uzauga Ņudžersijā, bet pēdējos deviņus gadus ir dzīvojusi Ņujorkas pilsētā, Manhattenā. Viņa tagad strādā pie Google, kā lietotāja pieredzes (UX) programmas manedžiere. Viņa izstudēja komunikāciju Wake Forest Universitātē, un saņēma maģistru grādu informācijas pieredzes dizainā (information expereince design) no Pratt Institute 2017. gadā. Brīvajā laikā, viņai patīk staigāt ar savu sunīti Holly, jāt ar zirgiem, un ceļot pa pasauli apciemot draugus. Allie ir bijusi ALJA valdē kopš 2009. gada, ir strādājusi vairākās pozicijās (padomē, ALJA Ziņas redektrise, sekretāre, priekšsēde), un ar savu pieredzi, grib dot padomu, un palīdzēt jaunai valdei nodrošināt ALJAs nākotni. Šo gad, Allie strādā revīzijas komisijā, kas ir atbildīga par ALJA pusgada un gada beigas revīziju, ALJA kases stāvokli un padomes darbību izpildīšanu.

Vismīļākā tautas dziesma: Ziedi, ziedi rudzu vārpa


ANDRA ĒRGLE

IMG_7070.jpeg

Andra uzauga Ņujorkā, bet nesen, aizvācās uz Losandželosu! Tur viņa strādā modes firmā un vada E-Kommeršu divīziju. Andrai interesē ceļot pa pasauli, satikties ar draugiem, izpētīt vīnotavas, vingrot un skriet, un pavadīt laiku dabā. Viņai ALJA darbība interesē jo viņa ir tik pateicīga ka viņa varēja uzaugt latviešu vidē ar latviešu valodu, kultūru, nometnēm, un sabiedrību. Viņa to girb turpināt nākošajām paaudzēm, bet grib palīdzēt modernizēt ALJA darbību lai pielāgoties jauniem jauniešu pieprasījumiem un interesēm. Šo gadu, Andra strādā revīzijas komisijā, kas ir atbildīga par ALJA pusgada un gada beigas revīziju, ALJA kases stāvokli un padomes darbību izpildīšanu.

Vismīļākā latviešu zīme: Māras zīme


LAURA NĪGALE

21369590_10213536354793489_148943766274735977_n.jpg

Laura uzauga Ņujorkas džungļos (“the concrete jungle”) un tagad dzīvo Ņudžersijā. Ikdienā viņa strādā veco ļaužu namā kā kompanjons cilvēkiem kuriem ir demence un alcheimera slimības. Brīvajā laikā viņai ļoti patīk ceļot un pavadīt laiku brīvajā dabā! Šis ir viņas ceturtais gads strādājot ALJA valdē. Viņai ir bijis svarīgi nodarboties ALJĀ ne tikai lai izrādīt savu gandarījumu un piederību latvietīšu sabiedrībai, bet arī piestrādāt lai citiem latviešu jauniešiiem būtu tā iespēja izjust piederību šajā sabiedrībā. Šo gadu, Laura strādā revīzijas komisijā, kas ir atbildīga par ALJA pusgada un gada beigas revīziju, ALJA kases stāvokli un padomes darbību izpildīšanu.


Kādas atbildības tev ir jāizpilda šinī amatā?

Izpilda pusgada (pavasara) un gada beigas (Kongresa) revīziju par ALJA kases stāvokli un Padomes darbību izpildīšanu.

Cik bieži tev ir jāpiestrādā šinī amatā?

Revīziju notur divas reizes gadā, bet ļoti palīdz ja seko līdzi valdes darbībai caur gadu, un ja piedalās telekonferencēs un valdes sēdēs.

Kāds cilvēks būtu piemērots šai lomai?

– Komisijai ir piemērota galvenokārt tiem, kuriem jau ir saprašanas par ALJA darbību
– Šī arī laba loma kādam, kas vēlās mācīties par visu ko ALJA dara

 Tehniskas spējas:

– Analītiska domāšana
– Enerģija un motivācija
– Palīdz ja māk lasīt/saprast statūtus un budžetus

**Pēc statūtiem: šī ir 3-5 locekļu Revīzijas Komisija